iFirma – księgowość i FVAT on-line. Czy księgowość on-line się opłaca?

ifirmaiFirma to pierwszy na naszym rynku system księgowości elektronicznej. Właścicielem marki jest spółka Power Media. Sam serwis powstał w 2001 roku i już od samego początku swojej działalności zyskuje grono zadowolonych klientów – ludzi, którzy oczekują innowacyjnych rozwiązań za niewielkie pieniądze.

W skład obsługi serwisu wchodzi ponad 20 osób, które dbają o właściwą i na wysokim poziomie obsługę klienta i stronę techniczną. Serwis rozwijany jest z pomocą samych użytkowników, którzy proponują ewentualne usprawnienia i opiniują obecne.

Sam serwis ifirma.pl stworzono przede wszystkim z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach, w których właściciele chcieliby własnoręcznie prowadzić księgowość przyjemnie i tanio. Więcej szczegółów na stronie www firmy. Założenie konta w serwisie nie zobowiązuje do korzystania z usług iFirmy.

Click to rate this post!
[Total: 2 Average: 5]

iFirma - opinie użytkowników:

 1. korzystam z 3miesiecznego darmowego konta i chyba zdecyduje sie przedłuzyc to na wersje płatna. spore ułatwienie dla mikro firmy moim zdaniem

 2. u mnie na początku było cięzko gdyż kompletnie nie znałam sie na aspektach ksiegowych ale platfroma okazała się bardzo pomocna. Oby tak dalej!!!

 3. korzystam od pol roku, zlego slowa powiedziec nie moge

 4. Faktury i księgowość on-line? Wypróbuj też inFakt

 5. prowadze z ich pomocą ksiegowośc od pół roku jak do tej pory jest całkiem w porządku.Szkoda tylko ze cięzko jest sie skontaktowac z obsługą klienta.

 6. a czy osoba, ktora nie bardzo sie zna na ksiegowosci poradzi sobie jakos? czy lepiej sie za to nie zabierac?

 7. do pati: Ja nie za bardzo znałam sie na prowadzeniu księgowosci. Na poczatku fakt musiałem sie konsultowac itp. ale teraz idzie mi coraz lepiej

 8. Ifirma poza prostym i zrozumiałym systemem księgowości oferuje coś bez czego bym nie mógł funkcjonować – przygotowany merytorycznie i wyjątkowo cierpliwy dział pomocy.

  Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub masz nietypowe problemy, usługi ifirmy są jak najbardziej na miejscu.

 9. Używam tego serwisu od kilku miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony jak wszystko ładnie działa. A co najważniejsze zawsze odpisują na zadane pytania, szybko i merytorycznie. Trochę bałem się serwisu internetowego, ale teraz widzę, że jest to rozwiązanie dużo lepsze od zakupu programu na kompa.

 10. Żywo odradzam iFirmę ze względu na skandalicznie niski poziom obsługi klienta w zakresie reklamacji. Sam serwis może i jest w porządku, ale w przypadku jakichkolwiek kłopotów, w tym tych które sama iFirma powoduje, firma umywa ręce i przerzuca całą odpowiedzialność na klienta. Jest to niesymetryczna relacja, która powoduje załamanie zaufania. Bez zaufania nie ma księgowości. 0/10.

 11. Nie polecam obsługi księgowej w iFirma.pl. Sam system wygląda bardzo dobrze i ma duży potencjał, jednak opcja z opieką księgowej(szczególnie Pani Magdaleny S/D) pozostaje wiele do życzenia. Oferują pełne wsparcie w momencie kiedy Ty wiesz wszystko i Twoja firma działa standardowo.W momencie jakiś wątpliwości wszystko sprowadza się ze strony księgowej do propozycji wypowiedzenia umowy. Z góry jesteś na przegranej pozycji.Polecam omijać te opcje – dedykowana księgowa w firmie iFirma.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *