O serwisie

Blog znajdujący się pod adresem firmatoty.pl ma za zadanie promować ogólnie pojętą przedsiębiorczość zwłaszcza wśród młodych i kreatywnych ludzi. Prezentowane tutaj informacje mają pomagać osobom niezdecydowanym w podjęciu tej jedynej i słusznej decyzji odnośnie postawienia na swoim i rozpoczęciu działalności własnej firmy.

Ponadto chcę ułatwić Wam przebrnięcie przez wszystkie procedury zakładania działalności. Mam nadzieję, że wspólnie zastanowimy się, od jakich czynników zależy przetrwanie firmy. Strach przed tym, że firma nie utrzyma się na rynku jest jednym z głównych powodów, które zniechęcają do zakładania działalności gospodarczej.

Rozważymy, co zrobić, gdy brakuje nam środków finansowych na założenie firmy. W tym przypadku możemy skorzystać z dotacji unijnych, czy kredytów. Liczę na Wasze aktywne uczestnictwo w tworzeniu bloga. Możecie także zasugerować tematy do opisania na blogu. Zapraszam

Komentarze

Komentarze uznane za obraźliwe będą usuwane. Komentujesz z zachowaniem maksymalnej prywatności bez podawania adresu email, nicka, natomiast adres IP nie zapisuje się.

Prywatność i cookies

Ten serwis korzysta z ciasteczek usług zewnętrznych w celach statystycznych. Zmiana ustawień dotyczących cookies następuje w przeglądarce.

jeśli nie chcesz być śledzony, mozesz ustawić opcję”DO not track” w ustawieniach swojej przeglądarki i tym samym nie pozwolić usługom analitycznym na „śledzenie Cię”.

Cała procedura pisana jest tutaj:

  • https://www.hotjar.com/legal/compliance/opt-out
  • https://clicky.com/optout

Poprzez użycie „DO not track” i „Opt Out” Twoje dane zostaną usunięte i nie będą zapisywane na serwerach zewnętrznych usług.

Kontakt

Jeśli masz jakieś pytanie, prośbę to pisz na adres kontakt [ malpka ] firmatoty.pl

Twój e-mail zostanie użyty jedynie w celu odpowiedzi na zapytanie. Po udzieleniu odpowiedzi zostanie usunięty ze skrzynki.