Vectra.pl – czy warto spróbować?

[Głosów: 3   Average: 3/5]
Strona Vectra.pl
Strona Vectra.pl

Vectra jest operatorem kablowym. Firma swoją działalność prowadzi od dwudziestu dwóch lat. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdyni. Vectra jest Grupą Kapitałową w skład, której wchodzi kilka spółek. Główna spółka, która jest odpowiedzialna za świadczenie usług to Vectra Spółka Akcyjna.

Natomiast za obsługę infrastruktury technicznej odpowiedzialna jest spółka Vectra Investments. Obecnie z usług firmy korzysta osiemset tysięcy klientów. Przedsiębiorstwo swoim zasięgiem obejmuje ponad sześćdziesiąt miast. Ponadto Vectra posiada około sto biur obsługi klienta.

Początkowo przedsiębiorstwo w swojej ofercie miało tylko cyfrową telewizję. Później stopniowo operator poszerzał swoją ofertę o programy, w jakości HD, możliwość nagrywania, własne, lokalne programy telewizyjne, Internet stacjonarny, mobilny oraz telefonię stacjonarną.

W przypadku usług telewizyjnych Vectra oferuje swoim użytkownikom pięć pakietów takich jak: Pakiet Stalowy (25 kanałów), Pakiet Srebrny (61 kanałów), Pakiet Złoty (111 kanałów), Pakiet Platynowy (137 kanałów) oraz Pakiet VIP (179 kanałów).

Natomiast w przypadku Internetu stacjonarnego dostępnych jest siedem pakietów o prędkościach: 10Mb/s, 20 Mb/s, 40 Mb/s, 60 Mb/s, 80 Mb/s, 100 Mb/s oraz 160 Mb/s. W ramach Internetu mobilnego dostępnych jest pięć pakietów: 1 GB, 2GB, 4 GB, 7 GB oraz 10 GB. Zaś w przypadku telefonii stacjonarnej klient ma do wyboru sześć planów abonamentowych.

Vectra.pl - opinie użytkowników:

 1. powiem tak, ten internet wcale tak nie powala na ryja, ale zły też nie jest,m a na pewno tani

  Odpowiedz
 2. najbardziej opłacalne według mnie są te ogromne pakiety, z telewizja netem i w ogóle, z tego jestem zadowolony, a pojedyncza oferta wydaje mi się średnio atrakcyjna.

  Odpowiedz
 3. prawie dwa lata korzystam i chyba znów przedłuże umowę bo jestem zadowolony. Net czasem siada ale prawie zawsze w ciągu kilku godzin naprawają.

  Odpowiedz
 4. W zasadzie to spodziewałem się tego neta jak torpeda i trochę się zawiodłem, ale i tak działa sprawnie, za te cene nie ma co narzekać.

  Odpowiedz
 5. Firma nie warta zaufania po tygodni czekania na podłączenie tv konsultant twierdzi że był instalator i nikogo nie zastał i proponuje kolejny termin tydzień później żenada nie polecam zero zaufania!!!

  Odpowiedz

Dodaj komentarz