Promedica24 – czy warto skorzystać i wyjechać do pracy? Wasze opinie

Nie od dzisiaj nasi rodacy bardzo mocno zainteresowani są pracą za granicą w charakterze opiekunki czy opiekuna do osób starszych, w szczególności na terenie Niemiec.

Może to być praca naprawdę satysfakcjonująca i atrakcyjna pod kątem zarobków, ale niestety popularność tego zatrudnienia sprawiła, że pojawiło się mnóstwo firm, które nie do końca uczciwie pochodzą do swoich pracowników.

W efekcie znalezienie takiej pracy rodzi ogromne obawy. Musimy zdać się na obcych nam ludzi, którzy będą odpowiedzialni za zorganizowanie nam transportu oraz noclegu, a do tego oczywiście chcemy mieć pewność, że oferowane wynagrodzenie będzie miało swoje odzwierciedlenie w rzeczywistości. Przyjrzymy się z tego powodu ofercie firmy Promedica24, która w ostatnim czasie cieszy się coraz większą popularnością.

Co to jest? Krótko o firmie

Ponad 14 lat doświadczenia, mocna pozycja na rynku brytyjskim, niemieckim oraz polskim, a do tego ponad 35 tysięcy opiekunek i blisko 28 tysięcy klientów. Tak w skrócie można opisać tę firmę, która promuje się nie tylko jako nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się, ale także wyjątkowo przyjazna dla pracowników.

Odziały w kilku krajach Unii Europejskiej, stanowią swoisty pomost pomiędzy osobami starszymi potrzebującymi domowej pomocy, a pracownikami zatrudnionymi w charakterze opiekunów. Firma nie tylko zatrudnia opiekunki, ale także zajmuje się ich szkoleniem, organizuje zakwaterowanie, przejazdy czy chwali się załatwianiem wszelkich formalności.

Opieka nad osobami starszymi jest realizowana w Polsce, w Niemczech w Wielkiej Brytanii. Pracownicy natomiast są zatrudniani w Polsce, Bułgarii oraz w Rumunii.

Firma chwaląc się swoim wieloletnim doświadczeniem, promuje się jako uczciwy oraz solidny pracodawca, który bardzo profesjonalnie podchodzi do swoich pracowników, dbając o jak najlepsze warunki bytowe dla nich, jak i o uczciwe wynagrodzenia.

Naturalnie placówki firmy są również punktami, do których zgłaszać mogą się osoby poszukujące opiekunów. Jest to jednocześnie pole do popisu dla przedsiębiorców, gdyż z Promedica24 można współpracować na zasadach franczyzy, otwierając placówkę firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, z bardzo rozbudowanym wsparciem samej centrali.

Dla kogo jest ta praca?

My jednak przyglądamy się tej firmie przede wszystkim z punktu widzenia pracownika, osoby chcącej zatrudnić się właśnie w charakterze opiekuna do osób starszych. Czy to praca dla każdego i czy są w ogóle jakieś warunki, które należy spełnić, aby się jej podjąć

Cóż, nie będziemy ukrywać tego, że zdecydowanie nie jest to praca dla każdego i trzeba się poważnie zastanowić, zanim podejmie się jakąkolwiek decyzję. Opieka nad osobami starszymi wymaga ogromnej empatii, nierzadko cierpliwości oraz spokojnego charakteru, a do tego swego rodzaju miłości do tego zawodu, gdyż choć wynagrodzenie może być atrakcyjne, to jednak zakres obowiązków może być bardzo duży.

Zatrudniając się w firmie Promedica24 na pewno na plus będzie działało doświadczenie w zawodzie, a pomocne z pewnością będą również referencje. Oczywiście, co warto nadmienić, firma sama organizuje kursy i szkolenia dla przyszłych opiekunek, które dla wielu osób mogą być atrakcyjną formą przygotowania się do zawodu.

Zarobki – jak się kształtują?

Wymagania związane z zatrudnieniem są oczywiście bardzo istotne, ale z całą pewnością każdego dużo bardziej interesuje to, na jakie zarobki można liczyć, korzystając z pośrednictwa Promedica24. Niestety, na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć. Wiele zależy z pewnością od tego, czy zdecydujemy się na opiekę nad starszą osobą w Polsce, w Niemczech czy w Wielkiej Brytanii. Zarobki na terenie Niemiec w tym przypadku najczęściej okazują się najwyższe.

Wysokość wynagrodzenia jest jednak ustalana przez firmę również na podstawie innych kryteriów, do których zalicza się między innymi:

 • znajomości języka obcego (angielskiego lub niemieckiego);
 • doświadczenia w zawodzie;
 • długości trwania umowy.

Znajomość niemieckiego – czy jest wymagana?

Wysokość wynagrodzenia zależna jest, jak widać od poziomu znajomości języka obcego i, niestety wymogiem absolutnie koniecznym jest właśnie komunikatywna znajomość języka obcego.

W tym przypadku musi to być albo bardzo dobra znajomość języka niemieckiego albo angielskiego, na takim poziomie, aby komunikacja była naprawdę swobodna.

Trzeba pamiętać, że w obcym kraju musimy nie tylko komunikować się z osobą, którą się opiekujemy. Nierzadko będziemy musieli również robić zakupy, opłacać rachunki i załatwiać różne ważne sprawy w imieniu swojego podopiecznego?

Czy warto aplikować?

Niestety nie jesteśmy w stanie, i nawet nie powinniśmy, udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to, czy w ogóle warto aplikować. Firma na pewno może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem na rynku, a co za tym idzie, wieloma opiniami, które łatwo znaleźć w sieci i poczytać na własną rękę.

Jednocześnie Promedica24 może pochwalić się licznymi certyfikatami oraz nagrodami, o których więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie.

Tak naprawdę jednak każdy musi sam na poważnie zastanowić się, czy jest to praca dla niego. Trzeba brać pod uwagę nie tylko wiedzę językową, ale także chęci do pracy, motywację i przede wszystkim zamiłowanie do pomocy innym. Bez tych cech praca ta może sprawić każdemu więcej przykrości, niż można to sobie wyobrazić.

Click to rate this post!
[Total: 18 Average: 3.3]

Promedica24 - opinie:

 1. jeśli są tutaj jakieś osoby, które miały styczność z tego typu pracą, to piszcie proszę i wyraźnie swoje zdanie na temat zarabiania na życie poprzez opiekowanie się starszymi ludźmi. Mam wrażenie, że jestem osobą empatyczną, która ma ochotę pomagać starszym, ale brakuje mi tej pewności, czy na pewno się do tego nadaję…

  1. Czy ktoś wie czy muszę płacić karę jak miałam 3h kursu .

   1. Z tego co slyszslam to musisz poniesc koszty kursu

  2. Przez opiekowanie się tak fajna praca ale nie przez promedica 24 oszukują na wypłacie i to na dzień dobry. 1500 euro obiecali netto a nagle wyjazd za 960euro

   1. „Niestety nie jesteśmy w stanie, i nawet nie powinniśmy, udzielić jednoznacznej odpowiedzi na to, czy w ogóle warto aplikować. ” To po co w ogóle ten tekst? Wszyscy właśnie tej odpowiedzi szukają…

   2. Normalne to jest w promedica w niemczech Mindestlohn obowionzuje w promedika za jedzenie potroncanie za zakwaterowanie to jest nielegalne

    1. No niestety tak też myślałem nad wypłatami

  3. Musisz mieć stalowe nerwy Niemcy traktują cię jak szmatę myj 9kna dezataj po kocie psie .Wydzielane jedzenie zimno itp Nie polecam Promediki

   1. Myślę, że to jak Cię traktują nie zależy od firmy, która wysyła, lecz od rodziny podopiecznego…

  4. Każdy, kto zna język niemiecki oraz lubi Seniorów ( bo np. kochał swoich dziadków) i traktuje ludzi tak, jakby sam chciał być traktowany to NA PEWNO NADAJE SIĘ !!! Prać, sprzątać, gotować, prasować, robić zakupy, podlać kwiatki oraz pomóc w higienie każdy potrafi.

 2. Jak wyglądają konkretnie warunki pracy oferowane przez firmę? Mieszka się w jakichś hostelach, hotelach pracowniczych czy bezpośrednio u osoby, którą będzie się opiekowało?

  1. Witam.Z mego doświadczenia to u seniora lub seniorki .

  2. U osoby którą się opiekujemy mieszkamy

  3. Zazwyczaj u podopiecznego ale nigdy nie bedzie tak wyglądać zlecenie i warunki jak ci opiszą przed wyjazdem. Oszuści przy wypłatach, krętacze no i nowych karają non stop. Starszych pracowników się boją żeby za dużo nie opowiedział prokuraturze. Omijać tą firmę szerokim łukiem i co roku zmieniają nazwę. Trochę żeby oszukiwać na podatkach i trochę żeby pracownik podpisał i stracił zaległe

   1. Bez przesady, pracowałam w Promedice 24 parę lat,i nikt nigdy mnie nie oszukał

     1. Raczej tak

 3. Witam. Czy pracując z pośrednictwa tej firmy na przykład w Niemczech rozliczam się z podatkami tam, czy u siebie w kraju? Jak to wygląda z punktu widzenia podatków???

 4. Wiecie może ile kosztują u nich te kursy na opiekunkę? Nie mogę znaleźć żadnych informacji na ten temat.

   1. Jakie darmowe. Trzeba opracować ileś dni.

   2. Ja płaciłam ponad 300 zł za 35 godz, jeżeli prowadzi firma bezpłatne to trzeba z nimi współpracować najmniej 6 miedięcy

   3. Proszę prawdę powiedzieć ,a nie bujać w oblokach

   4. W jednym papierze darmowe w drugim zwracasz koszty 😄jak nie podpiszesz to nie wyjedziesz nigdzie

    1. Pracuje tam i nic takiego się nie wydarzyło… Bzdura

  1. Kursy są darmowe ale potem musisz 3 miesiące odpracować

  1. Polecam najpierw nauczyć się języka ojczystego.

 5. Powiem tyle… Polecam firmę promedica 24…od niedawna pracuje i jestem zadowolona i wRto spróbować pracować jako opiekunka.. Pomagasz innym ????.. Ulepszasz ich życie i dajesz uśmiech i dostajesz w zamian też uśmiech..i czasem i też ♥ . I co najważniejsze… Należy pamiętac że to jaka atmosfera będzie panować w domu zależy tylkoo od ciebie…. ????

  1. Ja współpracowałam z nimi. To znaczy świadczyłam usługi opiekuńcze na terenie Niemiec. Nie będę narzekać bardzo mocno.
   Warunki pracy są takie jakie ma babcia czy dziadek. To znaczy mieszkanie otoczenie sposób życia ….
   Mieszkasz u dziadków.
   Jak fajny dziadek to i sztela fajna.
   Kontakt z biurem przed podpisaniem umowy wspaniały. Później bardzo średni. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia. Kasa w innych firmach dużo lepsza.

  2. Opamiętaj się kobietą ma pracować za 800eur .

   1. To jest właśnie bardzo krzywdzące, że te zarobki niektórzy mają bardzo dobre a niektórzy żenująco niskie (jak na zagranicę, oczywiście) i to na tej samej szteli i z tymi samymi obowiązkami i znajomością języka. Jak sobie nie wynegocjujesz, to tracisz. I nie dziwię się, że niektórzy ugadują się z rodziną prywatnie, choć to niedozwolone ale firma swoimi niesprawiedliwymi praktykami i – co tu dużo gadać – pazernością – sama do tego zachęca.

    1. Co ty bredzisz. Umowa jest nie do negocjacji.

    2. W niemczech obowionzuje minimalne wynagrodzenie promedika Lampe prawo bo potronca z wynqgrodzenia za zakwaterowanie i jedzenie to jest sorawa ze zglosic trzeba najöepiaj do zool

  3. Niestety, niekoniecznie. Czasami dajesz serce, uśmiech i pomoc a dostajesz ciągłe połajanki, niezadowolenie ze wszystkiego, choćbyś się bardzo starał i urobił się po łokcie. Jak się dobrze trafi, to może być sielanka a jak źle, to koszmar. Starsi ludzie nie zawsze zachowują się racjonalnie.

  4. Od ciebie tylko nie zalezy nie klam bo zależy od tego do kigo trafisz zależy od stanu umyslu, zdrowia seniora i rodziny etc

 6. Ja wyjeżdżam w przyszły czwartek i powiem szczerze że pierwsze wrażenie na rozmowie pozytywne konkret trochę żmudne dlugo trwało. Ale po tych wszystkich komentarzach które przeczytałam obawiam się wyjazdu .
  A poza tym nurtuje mnie wypłata co dwa miesiące więc rozkładają na raty dziwne jakieś !!! przykład 1200 rozkładają na dwie raty

  1. Tylko trzeba miec te 1200 nawet na 2 raty za jedzenie sie placi za spanie rowniez po 110 € na tydzien

   1. tak to prawda potrąca nam takie pieniądze

    1. Płaci się również za to że się śpi u podopiecznego. To chore jest ze w nocy jakby co to mamy być na zawołanie i jeszcze trzeba im za to zapłacić!

   2. Mnie 140 na pierwszej umowie a na proponowanej drugiej już 203 euro za tydzień .Rozbój w biały dzień

    1. To jest nielegalne pobieranie za zakwaterowanie i jedzenie niemiecka rodzina te koszty ponosi prosze to zglosic najlepiej na zool promedika Mindestlohn nie placi

 7. To wcale nie prawda ze komunikatywny niem daje wiecej zarobic bo ktos kto nie zna wogole niemieckiego to zarobi tyle co komunikatywny niemiecki lub na poziomie podstawowym ja bynajmniej tak mam przekonalam sie na 2 osobach ktore wyjezdzaja nawet nie umieja powiedziec dzien dobry a co dalej albo jada do pracy smierdzace po przechlaniu.

 8. idzie zarobic cos chociaz nie ma nic za darmo

 9. Pa przyjeździe napiszę komentarz narazie jest ok o karze się po wypłaconym wynagrodzeniu A wracam 03.10.20

  1. Czy można prosić o więcej informacji, chce jechać po raz pierwszy. Nie znam j.niemieckiego, angielski w stopniu komunikatywnym. Pozdrawiam

 10. Ja chciałabym się dowiedzieć, jak ma się reklama promedica24, do rzeczywistości, bo to nawet nie jest połowa tego covw reklamie.

  1. Siecema. Z wypłatą na rozmowie 1500 netto a w rzeczywistości 950 euro za miesiąc

 11. Firma jest oki ja na każdym wyjeździe mam super kordynatorki trzeba pojechać ten pierwszy raz i zobaczyć jak wygląda praca opiekunki pozdrawiam

  1. Witam ciągle się zastanawiam czy wyjechać nie znam j obcego mam obawy sama w obcym otoczeniu ile potrzeba kasy aby wyjechać itd pozdrawiam

   1. Można porozumieć się na migi ale ręce bolą od pracy i dodatkowo bolą po takim porozumiewaniu się

 12. Niestety wynagrodzenie jest coraz gorsze. Firma za dni świąteczne płaci jak za zwykły dzień bez żadnego dodatku. Za Święta Wielkanocne i weekend majowy dostałam bonus 50 Euro. Śmiechu warte ale taka jest prawda. Nie ma możliwości rozmowy z pracodawcą, kontakt mamy tylko z koordynatorem.

  1. Kiedy to było i w jakim roku proszę napisac

 13. Plusy : firma pokrywa koszty dojazdu, testy, hotel.

  Minusy : brak kompetencji menagerów – zostawiają bez informacji nawet kilka dni, zgłaszając nieprawidłowości bagatelizują je, managerowie niedoinformowani często lub brak wiedzy o proponowanym kontrakcie, prosisz maila z potwierdzeneniem nie dostajesz go. Firma ma ogólnie słabą opinię na rynku Polskim i Brytyjskim – ostrożnie Kochani i najlepiej wszystko potwierdzać mailowo dla pewności – choć menagerki tego nie lubią bo mają problem ewidentnie z odpowiedzialnością, czują się bardzo bezkarne.

  1. Odchodzą i szybko wracają. do Promedica.

   1. Wracają i odchodzą bezpowrotnie

  2. Halo pracownicy Promedica, jeśli wasza praca obejmuje także jazdę samochodem – to ostrożnie !!!!!!!!!!! Nie ma takiego ubezpieczenia w firmie, które pokryje szkodę gdyby coś się stało. Może lepiej odpuścić te miejsca, gdzie prawo jest wymagane.

  3. zgadzam się, koordynatorki to bardzo słaba strona, albo są przepracowane albo źle opłacane, ale słaby kontakt i pomoc nijaka, odwalanie albo nieodzywanie się a jak się ośmielisz wyrazić swoje nie zadowolenie to zmieniają się o 180 stopni, przestają być takie miłe.

 14. Moge polecić współpracę z promedica 24. Byłam z nimi na dwóch wyjazdach. Z wykształcenia jestem pielęgniarką i znam niemiecki więc zaproponowane warunki przez firmę, bardzo mi odpowiadały. Przed wyjazdem zrobiono mi test na covid i zawieziono bezpośrednio pod dom, gdzie miałam pracować. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości mogłam zawsze zadzwonić na infolinię lub do swojego koordynatora.

 15. Ależ oczywiście, że warto wyjechać do pracy z firmą Promedica24. Jest to sprawdzona i zaufana firma której to każdy znajdzie dla siebie jakąś pracę jako opiekunka. Bo u nich wiemy, że każda praca jest dokładnie sprawdzona i przygotowana. Poza tym wiemy, że w Promedica praca jest w pełni legalna i bezpieczna, gdyż dostajemy umowę. Także korzystając z ich wiemy, że bardzo dobrze wybraliśmy.

 16. Polecam współpracę z firmą Promedica24 Jasne warunki współpracy, dobrze współpracujący opiekunowie, którzy zawsze służą radą Dojazd i przyjazd busem firmowym.

 17. Praca nie jest lekka, łatwa i przyjemna. To naprawdę wymagające zajęcie z pełną dyspozycyjnością. Umowa jest jasna, warunki finansowe również. Nie było większych problemów w kontakcie z managerem, miałam kilka awaryjnych sytuacji i zawsze udawało nam się dojść do porozumienia.

 18. Komu się płaci po 80 euro jak już się tam pracuje kto otrzymuje te pieniądze promedica czy podopieczny. Proszę o odpowiedz

 19. Kto dostaje te 80euro za kwaterę prywatną i za jedzenie do dzisiaj Nie mam odpowiedzi 80 euro opłata za pokój na tydzień to dużo koordynator na miejscu nie istnieje co jest super dojazd zero kursów są płatne więc lepiej niekorzystac

 20. Nie pierwszy i nie ostatni raz wyjeżdżałam z tą firmą i zawsze wracam, ponieważ bardzo odpowiadają mi dostępne tam warunki, umowy, jak i oczywiście zarobek.

 21. Ja wyjeżdżam od jakiegoś czasu pracuje po 14 godz dziennie jestem budzona w nocy bo podopieczna płacze i jest sparalizowana za 8 tyg pracy dostałam śmieszna symulację zarobki tutaj są coraz mniejsze po drugiej od 3 dni nie mogę się dodzwonić do kordynatorki i to jest dobra firma?

 22. Pracuję w Promedica24 już jakiś czas i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wyjazdy są zorganizowane od A do Z przez firmę, ja niczym się nie martwię. Mam wysokie zarobki, ubezpieczenie prywatne i zapewnione kursy. Nauczyłam się języka niemieckiego co było też moim priorytetem gdy decydowałam sie na tą pracę.

 23. Proszę napiszcie ile można dostać za miesiąc roboty, i czy wypłacają to w miesiacu

  1. z tymi wyplatami to dziwne przepracowalem miesiąc jestem 2tyg.w domu a na koncie 300€,a gdzie reszta podzielone sa te pieniądze i nie wiem kiedy reszta rezygnuję z pracy z tą firmą

 24. Pracuję w Promedica już ponad rok i jestem zadowolona. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam z nimi ponownie. Na początku się bałam, bo rózne opinie krążą, ale są bezpodstawne! Firma bardzo dobrze płaci, zawsze na czas, umowa jest jasna i korzystna dla obu stron. Podczas wyjazdu mam załatwiony transport, zakwaterowanie itd.

 25. Byłam już trzy razy w Niemczech z Promedicą i w poniedziałek wyjeżdżam znowu. W Polsce pracowałam już z seniorami, ale niestety zarobki były niskie. Promedica bardzo dobreze płaci, zapewnia ubezpieczenie i transport.

 26. Świetne warunki współpracy! Pani w biurze wszystko dokładnie wyjaśnia, w razie pytań można też dzwonić do biura lub managera. Wszystkie formalności są szybko załatwiane, jako pracownik niczym się nie musiałam martwić i w ogole nie czułam stresu wyjeżdżając pierwszy raz. Polecam

 27. Pracuję w Promedica od czterech miesięcy. Telefon z informacją, że mam pracę otrzymałam tydzień po rozmowie kwalifikacyjnej. Nie mogę narzekać na kontat z koordynatorem ani na organizację wyjazdów. Wszystko przebiega bardzo sprawnie. Polecam

 28. Polecam! Praca w Promedica bardzo mi się podoba. Warunki współpracy są jasne i według mnie korzystne. Zarobki mam wysokie. Praca nie jest lekka, czasami zdarzają mi się trudni podopieczni, ale nie narzekam. W Polsce pracowałam już z seniorami i wiem jak sobie z nimi radzić.

  1. Albo łżesz albo masz rzeczywiście szczęście hahaha

 29. Ja polecam pracę w Promedica. Pracuję tej firmie już jakiś czas i wszystko jest tak jak zapisano w umowie. Nie mogę narzekać.

 30. Praca opiekunki dla osób starszych nie jest lekka, ale promedica dokłada wszelkich starań, zeby ich pracownicy mieli jak najlepsze warunki pracy. Ja jestem zadowolona. Polecam

   1. wszystkie pozytywne komentarze są pisane pod określony wzór, są prawie identyczne, nie pisane przez opiekunki tylko pracowników, to widać gołym okiem. Nie idźcie tą drogą.

 31. Wyjeżdżam z Promedica od dawna i nie powiem złego słowa na tą firmę. Jestem bardzo zadowolona z tego, że dostałam ta pracę i mogę w końcu normalnie zarobić i nie martwic się o to co będzie jutro. Praca oczywiście lekka nie jest, ale powiedzmy sobie szczerze jest to praca fizyczna a nie każdy się do takiej nadaje. Ja pracowałam już z seniorami w Polsce i nie bałam się tej pracy. Radzę sobie bardzo dobrze.

  1. Fizyczna praca jest również np sprzątanie czy gotowanie, mycie tyłków, fiutkow i jajek 🤭 Ażeby dobrze wymonywac prace opiekunki/opiekuna liczy sie znajomość języka kraju w którym pracuje. 24h z seniorami i od czasu do czasu rodzina. Nie oszukujmy się ze bez znajomości języka będzie sie dobrze czuła i opiekunka i seniorka. O zgrozo to koszmar nie móc sie porozumiec no chyba ze noordynatorka poleci swoja kuzynkę czy siostre – ti wtedy wczasy – taki kontrakt zlecenie załatwi ze Ameryka to pikuś w porownaniu z taką pracą i tyle…..

 32. Wszystko ok. Kontakt z koordynatorem bezproblemowy, wynagrodzenie wysokie, możliwość skorzystania z kursu językowego, korzystna umowa i ubezpieczenie. Praca jest legalna, więc nie trzeba się obawiać. Pracowałam w kilku firmach jako opiekunka i w Promedice zdecydowanie najbardziej mi się podoba.

  1. To fajnie że podoba Ci się i wielkie dzięki za to, że dzielisz się swoim szczęściem

 33. Jestem zadowolona z tej pracy. Jeżdżę jako opiekunka do Niemiec już rok, dobrze zarabiam i nie martwię się w ogóle organizacją wyjazdu. Promedicę poleciła mi znajoma, która pracuje tu od dawna.

 34. Z Promedica 24 spotkalam sie rok temu, gdy covid zmusil mnie do powrotu do kraju I zrobienie operacji prywatnie, tzn. dokonczenie roboty po poprzednim lekarzu. Musze opisac I przestrzec przed tym co mnie spotkalo. Dostalam calkiem nowe srodowisko, to co zastalam w tym domu to przechodzi jakiekolwiek wyobrazenie o pracy na stanowisku live in care w Angli. Bylam live in care wczesniej z normalnym kontaktem z firma, menagerami ale z Anglikami. Bardzo uwazajcie do jakiego domu wchodzicie I informujcie od razu odpowiednie instytucje jesli nikt z Promedici nie zamierza odebrac. Chodzi o Wasze zdrowie przedewszystkim.
  Pobory na czas I dowoz do miejsca zamieszkania.

 35. Z Promedica 24 spotkalam sie rok temu, gdy covid zmusil mnie do powrotu do kraju I zrobienie operacji prywatnie, tzn. dokonczenie roboty po poprzednim lekarzu. Musze opisac I przestrzec przed tym co mnie spotkalo. Dostalam calkiem nowe srodowisko, to co zastalam w tym domu to przechodzi jakiekolwiek wyobrazenie o pracy na stanowisku live in care w Angli. Bylam live in care wczesniej z normalnym kontaktem z firma, menagerami ale z Anglikami. Bardzo uwazajcie do jakiego domu wchodzicie I informujcie od razu odpowiednie instytucje jesli nikt z Promedici nie zamierza odebrac telefonu lub dokladnie opisac kontrakt. Chodzi o Wasze zdrowie przedewszystkim.
  Pobory na czas I dowoz do miejsca zamieszkania. Kontrakt jeden ale ze zlym opisem, prawdopodobnie blad po stronie polsko angielskiej.

 36. Czy potracaja z wyplaty za mieszkanie i wyzywienie?

 37. Praca nie zawsze jest lekka i przyjemna, ale da się przeżyć. Zdecydowałam się na pracę jako opiekunka w DE ze względu na duże zarobki i korzystną umowe w Promedice. Promedica organizuje wszystkie wyjazdy, pracownik w ogóle się tym nie przjemuje. Ogólnie jestem z pracy zadowolona. To nie jest praca dla każdego. Jeśli ktoś nie chcę się napracować przy starszej, schorowanej osobie to powinien sobie odpuścić.

 38. profesjonalna i rzetelna firma. Interesuje się losem pracowników, nikt nie jest pozostawiony samemu sobie za granicą. Pieniądze wypłacają w terminie zgodnie z umowa. Jest ok.

  1. Interesuje sie firma również i to bardzo bardzo sie interesuje kontem bankowym opiekunek po ich śmierci w DE

 39. Firma godna polecenia. Jeżdżę z Promedicą już trzeci rok i nie narzekam.

 40. Polecam. Promedica jest uczciwa wobec pracowników, wypłaca pieniądze na czas i opłaca składki. Dobrze, że jeszcze takie firmy istnieją.

 41. Jakby wypłacali z terminem to byłoby dobrze. Czekam już drugi tydzień na przelew aa powinien być 10

 42. Nikt za darmo nue bedzie żywił i noclegi załatwiał das ist logisch

 43. Firmy niektóre myślą o sobie tak : jestem Liderem a sa obserwatorzy i znawcy i powiedzą ci to co ja musze napisac raczej skur…lem i otwórz oczy wreszcie !!!!!!!!!

  Nie nie nie zeby o Promebyka tylko tak ogólnie

 44. Każdy, kto zna język niemiecki oraz lubi Seniorów ( bo np. kochał swoich dziadków) i traktuje ludzi tak, jakby sam chciał być traktowany to NA PEWNO NADAJE SIĘ !!! Prać, sprzątać, gotować, prasować, robić zakupy, podlać kwiatki oraz pomóc w higienie każdy potrafi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *