Money2money – platforma do zarabiania w Internecie. Warto zacząć? Wasze opinie

Wraz z rozwojem internetu zaczęła się pojawiać coraz to większa potrzeba skutecznego reklamowania produktów oraz usług. Standardowe banery reklamowe przynosiły coraz mniej efektów, a do tego koszt ich utrzymania był niewspółmierny do zysków. Tak właśnie w drugiej połowie lat 90 zaczęły rodzić się pierwsze sieci afiliacyjne, które po dziś dzień okazują się bardzo atrakcyjną formą reklamy.

Afiliacja – co to jest i na czym polega?

Strona główna. Źródło: https://www.money2money.com.pl

Afiliacja, w bardzo dużym skrócie, łączy w sobie interesy osób prowadzących przedsiębiorstwa, jak i wydawców, a więc osoby, które poprzez reklamę usług czy produktów przedsiębiorcy również mają zarabiać. W tym przypadku współpraca jest jednak bardzo aktywna, a nie pasywna, jak to ma miejsce przy zwykłych banerach reklamowych.

Aby wyjaśnić działanie afiliacji posłużymy się prostym przykładem. Załóżmy, że prowadzimy własnego bloga internetowego związanego z tematyką mody. Nawiązujemy, więc współpracę ze sklepem online, który sprzedaje chociażby modne obuwie. W systemie afiliacyjnym promujemy tę firmę i otrzymujemy prowizję od sprzedaży, którą sami wygenerowaliśmy. Jeśli ktoś z naszego polecenia złoży zamówienie w sklepie, to my również na tym zarabiamy. Warto pamiętać o tym, że form rozliczenia w afiliacji może być kilka.

Łatwo zauważyć, dlaczego afiliacja jest tak atrakcyjną formą reklamy. Reklamodawca płaci swojemu wydawcy bowiem za fizyczne efekty prowadzonych przez niego kampanii reklamowych. W przypadku banerów reklamowych zapłata wyliczana była na podstawie ilości kliknięć, bądź wyświetleń reklamy, co rzadko kiedy przekłada się na jakiś sensowny zarobek dla reklamodawcy. Tutaj klient nie tylko musi kliknąć w reklamę, ale później wykonać na stronie reklamodawcy odpowiednie czynności, na przykład kupić produkt czy podpisać umowę.

Jak to działa? Jak zarobić?

Na współczesnym rynku naprawdę mnóstwo firm prowadzi swoje programy afiliacyjne, a to sprawia, że profesjonalni wydawcy mogą dzięki temu naprawdę dużo zarabiać. Dotarcie do wszystkich dostępnych programów na rynku może być oczywiście trudne, ale tutaj z pomocą przychodzi firma Money2Money, która w jednym miejscu skumulowała większość najatrakcyjniejszych programów tego typu.

Zasada działania serwisu jest bardzo prosta. Po rejestracji swojego konta można bez problemu przeglądać ogromną bazę afiliacyjną, która została w serwisie zgromadzona. Dużą zaletą jest wygodne posortowanie wszystkich programów na kategorie. Dzięki temu w prosty sposób można znaleźć te programy, które najlepiej wpasowują się w tematykę strony, z której pomocą będziemy później promować produkty, bądź usługi.

Wsparcie serwisu nie kończy się jednak tylko i wyłącznie na dostępie do wielu programów afiliacyjnych w jednym miejscu. Każdy zarejestrowany użytkownik otrzymuje bowiem dostęp do szeregu narzędzi, dzięki którym łatwiej prowadzi się kampanie reklamowe i tym samym zwiększa się swoje szanse na sensowne zarobki. Są to między innymi:

 • kalkulatory dochodów;
 • kreatory stron internetowych i szablony dla nich;
 • domeny internetowe;
 • narzędzia ułatwiające zarabianie;
 • nowoczesne widgety na stronę;
 • porównywarki produktów.

Dostęp do wielu ofert afiliacyjnych w jednym miejscu oraz mnóstwo narzędzi to ogromne ułatwienie przy prowadzeniu każdej kampanii reklamowej.

Ile można zarobić?

Oferta. Źródło: https://www.money2money.com.pl

Na pewno wiele osób zastanawia się teraz nad tym, czy poświęcanie swojego czasu na bycie wydawcą w programach afiliacyjnych jest w ogóle opłacalne. Zasada jest tutaj prosta i zna ją na pewno każdy, a więc bez solidnej pracy trudno liczyć na dobre zarobki.

Same zarobki zależne są jednak nie tylko od intensywności naszych starań, ale także od oferty danego programu afiliacyjnego, od sposobu rozliczania oraz wysokości prowizji, jakie ustala dana firma. Na Money2Money dostępny jest jednak specjalny kalkulator zarobków, który warto sprawdzić już teraz. Z jego wykorzystaniem można w łatwy i szybki sposób obliczyć orientacyjnie swoje dochody.

Czy to bezpieczne?

Z całą pewnością jednak, uczestnictwo w programach afiliacyjnych jest bardzo bezpieczne i z tego powodu można polecić je każdemu. Dużą zaletą jest tutaj fakt, że wydawca nie zawsze musi ponosić wysokie koszty związane z promowaniem różnych produktów czy usług. Jeśli, na przykład już posiadamy dobrze rozwiniętego i popularnego bloga, to dlaczego nie wykorzystać go do dodatkowych zarobków?

Money2money – dzisiaj 25.05.24 – oferta promocyjna. Załóż konto

Za samo bezpieczeństwo odpowiedzialny jest również sam serwis. Jak dowiadujemy się z oficjalnych informacji, firma wybiera wyłącznie te oferty programów afiliacyjnych, które są sprawdzone, a wypłaty zarobionych pieniędzy zawsze gwarantowane. Zresztą warto po prostu samodzielnie sprawdzić te programy. W większości pochodzą one od firm, które z pewnością każdemu są bardzo dobrze znane.

Opinie użytkowników

Bezpieczeństwo oraz wygodę korzystania potwierdzają dodatkowo sami użytkownicy serwisu w licznych komentarzach, które naprawdę łatwo można znaleźć w sieci.

Z opinii dowiadujemy się między innymi, że serwis daje dostęp nie tylko do wielu solidnych programów afiliacyjnych, ale także szeregu profesjonalnych narzędzi ułatwiających pracę wydawcom.

Czy warto skorzystać i zacząć zarabiać?

Oczywiście nie da się jednoznacznie określić tego, czy korzystanie z programów afiliacyjnych dla każdego będzie opłacalne. Zaczynają zupełnie od zera trzeba liczyć się z ogromem pracy, ale osoby już mające solidne strony, portale czy blogi mogą w prosty sposób wykorzystać ich potencjał do zarabiania. Samo uczestnictwo w programach afiliacyjnych jest oczywiście darmowe, a więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby spróbować własnych sił.

Click to rate this post!
[Total: 130 Average: 3]

Money2money - opinie z forum:

 1. czy ktoś próbował swoich sił w zarabianiu na programach afiliacyjnych banków? Zarobki według mnie wydają się najatrakcyjniejsze, ale jak wygląda sprawa ze znalezieniem chętnych na to???

  1. Próbowałem……….założyłem konto i zgodnie z zaleceniami poleciłem otworzenie konta firmowego w Banku*****samemu sobie…..
   Podobno doskonały sposób na sprawdzenie działania systemu.
   Kliknąłem w wygenerowany link……….i otworzyłem rachunek firmowy.
   Działa !!!!
   Niestety na Panelu M2M mój szaleńczy ruch nie wywołał żadnej reakcji…….
   Konto otwarte, M2M cisza totalna…..zero wygenerowanego ruchu.
   150 pln bonus wsi w powietrzu…
   Napisałem kilka maili do Pomocy ale cisza grobowa, nikogo to nie interesuje.
   Kto ma moje 150 pln???
   i tak to jest…..

   1. jestes swiadomy tego ze wyplaty sa od 200zl

 2. mam takie pytanko, czy korzystanie z pomocy tego serwisu jest płatne czy zupełnie darmowe? Nie mogę znaleźć takich informacji niestety…

 3. Money2money – dzisiaj 25.05.24 – załóż konto i zacznij zarabiać

 4. tworzyliście strony internetowe z wykorzystaniem kreatora w tym serwisie? Można z jego pomocą zrobić coś rozsądnego?

 5. jak wyżej. ile w ogóle można zarobić?

 6. Jak mam się za logować na Platformie money2 money

 7. Osoby, którym w 2021 roku trzeba tłumaczyć co to jest afiliacja, zarobią coś za jakieś kilka lat.

 8. Da się zrobić wystarczy trochę czasu i chęci polecam 😊

 9. Witam mam pytanie w poprzednim miesiącu uzbierałem ponad 50 wniosków którego dokładnie mogę liczyć na ewentualną akceptację i wypłatę prowizji ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *