iFirma – księgowość i FVAT on-line. Czy księgowość on-line się opłaca?

ifirma

iFirma to pierwszy na naszym rynku system księgowości elektronicznej. Właścicielem marki jest spółka Power Media. Sam serwis powstał w 2001 roku i już od samego początku swojej działalności zyskuje grono zadowolonych klientów – ludzi, którzy oczekują innowacyjnych rozwiązań za niewielkie pieniądze.

W skład obsługi serwisu wchodzi ponad 20 osób, które dbają o właściwą i na wysokim poziomie obsługę klienta i stronę techniczną. Serwis rozwijany jest z pomocą samych użytkowników, którzy proponują ewentualne usprawnienia i opiniują obecne.

Sam serwis ifirma.pl stworzono przede wszystkim z myślą o mikro i małych przedsiębiorstwach, w których właściciele chcieliby własnoręcznie prowadzić księgowość przyjemnie i tanio. Więcej szczegółów na stronie www firmy. Założenie konta w serwisie nie zobowiązuje do korzystania z usług iFirmy.

iFirma - opinie użytkowników:

 1. korzystam z 3miesiecznego darmowego konta i chyba zdecyduje sie przedłuzyc to na wersje płatna. spore ułatwienie dla mikro firmy moim zdaniem

  Odpowiedz
 2. u mnie na początku było cięzko gdyż kompletnie nie znałam sie na aspektach ksiegowych ale platfroma okazała się bardzo pomocna. Oby tak dalej!!!

  Odpowiedz
 3. korzystam od pol roku, zlego slowa powiedziec nie moge

  Odpowiedz
 4. Faktury i księgowość on-line? Wypróbuj też inFakt

 5. prowadze z ich pomocą ksiegowośc od pół roku jak do tej pory jest całkiem w porządku.Szkoda tylko ze cięzko jest sie skontaktowac z obsługą klienta.

  Odpowiedz
 6. a czy osoba, ktora nie bardzo sie zna na ksiegowosci poradzi sobie jakos? czy lepiej sie za to nie zabierac?

  Odpowiedz
 7. do pati: Ja nie za bardzo znałam sie na prowadzeniu księgowosci. Na poczatku fakt musiałem sie konsultowac itp. ale teraz idzie mi coraz lepiej

  Odpowiedz
 8. Ifirma poza prostym i zrozumiałym systemem księgowości oferuje coś bez czego bym nie mógł funkcjonować – przygotowany merytorycznie i wyjątkowo cierpliwy dział pomocy.

  Jeśli jesteś początkującym przedsiębiorcą lub masz nietypowe problemy, usługi ifirmy są jak najbardziej na miejscu.

  Odpowiedz
 9. Używam tego serwisu od kilku miesięcy i jestem pozytywnie zaskoczony jak wszystko ładnie działa. A co najważniejsze zawsze odpisują na zadane pytania, szybko i merytorycznie. Trochę bałem się serwisu internetowego, ale teraz widzę, że jest to rozwiązanie dużo lepsze od zakupu programu na kompa.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz