inFakt – czy warto zaufać znanej księgowości on-line?

inFakt – czy warto zaufać znanej księgowości on-line?
Oceń to
Strona infakt.pl
Strona infakt.pl

inFakt jest platformą oferującą usługi księgowe na terenie Polski. Właścicielem serwisu jest spółka z ograniczoną odpowiedzialnością inFakt, która swoją siedzibę ma w Krakowie. inFakt prowadzi działalność od pięciu lat.

Z usług firmy korzysta 150 tysięcy użytkowników. Platforma oferuje szereg usług głównie z zakresu księgowości. Po pierwsze użytkownik może korzystać programu do fakturowania. Program umożliwia wystawianie faktur w języku angielskim, automatyczne ustalanie kwot netto, jak i brutto, monitorowanie należności, drukowanie i zapisywania faktur online, wyszukiwanie przedsiębiorstw po numerze NIP.

Ponadto klient może skorzystać z księgowości All Inclusive lub Self Servive. W przypadku pierwszej opcji użytkownik wystawia faktury za pomocą programu do fakturowania, a raz w miesiącu przyjeżdża kurier i odbiera je od klienta.

Biuro rachunkowe wprowadza dane z faktur na konto klienta. Ponadto pracownicy obliczają wysokość podatku dochodowego, ZUS-u oraz VAT-u i wysyłają je użytkownikowi. Poza tym to pracownicy reprezentują klienta przed urzędami i dostarczają odpowiednie dokumenty.

Natomiast w przypadku opcji Self Servive inFakt udostępnia użytkownikowi aplikacje ułatwiające prowadzenie księgowości. Za pomocą, której oblicza się koszty, wystawia faktury, automatycznie ustala wysokości składek ZUS, podatku dochodowego oraz VAT-u oraz wystawia deklaracje, które później można wydrukować.

Ponadto serwis ma w swojej ofercie pomoc przy zakładaniu własnej działalności gospodarczej oraz w tworzeniu umów.inFakt - opinie użytkowników:

Dodaj komentarz