Superhost.pl – znana firma hostingowa. Czy opłaca się skorzystać?

[Głosów: 2   Average: 4/5]

superhostSuperhost.pl jest dostawcą usług hostingowych oraz umożliwiający rejestrację domen. Poza głównymi usługami, z których korzystają klienci firmy oferuje ona także możliwość założenia sklepu internetowego, skorzystanie z kreatora stron www, poczty biznesowej oraz wielu innych usług pobocznych.

Jeśli mówimy o hostingu, to największą zaletą firmy w tym zakresie jest m.in. to, że posiada ona własną serwerownię na terenie Polski, która obsługiwana jest przez kilku wysoko wyspecjalizowanych osób (podając za superhostem). Polska lokalizacja serwerów skutkuje odczuwalnie szybszym dostępem do stron i serwisów internetowych tam znajdujących się.

Podając za opisywaną marką kolejnymi zaletami są łącza o ponadprzeciętnej przepustowości wynoszącej 2,5 Gbit/s, uptime w granicach 99,9 %, całodobową opiekę i pomoc techniczną w razie niespodziewanych awarii oraz monitoring odstępności serwerów. Firma może także pochwalić się wszelkiego rodzaju zabezpieczeniami energetycznymi na wypadek braku prądu, klimatyzacyjnymi w celu zwiększenia wydajności jednostek komputerowych oraz bezpieczeństwa w celu ochrony serwisów internetowych klientów.

Więcej informacji o firmie przeczytać można już u źródła na jej oficjalnej stronie www.

Superhost - opinie użytkowników:

 1. mam u nich vps-a i jak dotad wiekszych kłopotów nie było. dobra predkosc

  Odpowiedz
 2. no to moze ja sie wypowiem,. korzystam z oferty firmy od dłuzszego czasu i jak do tej pory jedno nieporozumienia kr=tore szybko zostało rozwiazane, poza tym wszystko jak najbardziej ok, support swietny

  Odpowiedz
 3. korzystam z ich usług od pół roku. Nie było większych problmów. Mogliby tylko poprawic swoj dostąp dla klienta bo czasami trudno jest sie skontaktowac z obsługą

  Odpowiedz
 4. Jestem związany z tą filmą od około dwóch lat, przez ten okres nie było większych awarii i wpadek. Należy zwrócić uwagę na to że w stosunkowo niskiej cenie otrzymujemy naprawdę wyśurobwane parametry no i do tego jest 24 godzinna pomoc techniczna z której korzystałem już kilka razy i nie miałem zastrzeżeń.

  Odpowiedz
 5. Ja trzymam na hostingu tej firmy kilka małych stron statycznych, od dłuższego czasu. Przyznam, że nigdy nie spotkałem się z większymi problemami. Hosting jest jak najbardziej godny polecenia, bo jest korzystny stosuenek cena/jakość.

  Odpowiedz
 6. mam u nich pakiet hostingowy od dłuzszego czasu. jest ok

  Odpowiedz
 7. Mam wykupiony u nich najdroższy hosting (który zresztą i tak jest stosunkowo tani).

  Żadnych problemów większych od dwóch lat nie miałem. Firma solidna. Hosting szybki.

  Odpowiedz
 8. Trochę było problemów w historii – ale na dzień dzisiejszy to bardzo dobre rozwiązanie pomiędzy kosztami i parametrami. Osobiście chwalę sobie = nie mam nic do zarzucenia. SuperHost rzeczywiście jest super 😉

  Odpowiedz
 9. Nie polecam. Hosting jest tragiczny. Korzystam z ich usług od kilku lat. Nie zmieniłem tylko przez lenistwo, bo używam ich kilka razy w roku jako serwer testowy. I średnio raz na 4 wejścia coś nie działa. Raz przywrócą backup sprzed miesiąca innym razem wszystko pada (wliczając ich stronę…)

  Odpowiedz
 10. Oferta w porówaniu z innymi usługodawcami – cały czas taka sama – zostaje w tyle. Problemy przy stronach wordpress nawet przy pracach instalacyjnych – przekraczają normu przeciążenia cpu – firma przesyła takową informację:

  Szanowny Kliencie,

  informujemy, iż usługa WWW na Państwa koncie sh192428 w systemie WisePanel wielokrotnie przekracza dozwolone progi obciążenia, narażając klaster hostingowy na niestabilność.Zwracamy się z prośbą o podjęcie natychmiastowych działań, które w ciągu najbliższych 2 tygodni rozwiążą problem nadmiernych obciążeń procesora. W innym przypadku, celem zachowania najwyższego bezpieczeństwa naszych użytkowników, pozostaniemy zmuszeni do wyłączenia usługi WWW na Państwa koncie hostingowym.

  Dodajmy, że mówimy o stronie odwiedzanej przez 100-200 osób tygodniowo

  Odpowiedz
 11. Do autora tej śmiesznej strony:
  Nie wiadomo kiedy powstał artykuł. Jest duża różnica czy w 2010 czy 2019.

  Odpowiedz

Oficjalna strona Superhost

Dodaj komentarz