Prolink – giełda linków tekstowych. Czy to się opłaca?

prolinkProlink jest giełdą linków tekstowych, która uruchomiona została w 2011 roku. Jest to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Polsce, która służy zawodowym pozycjonerom oraz osobom, które chciałyby samodzielnie wypromować swoją stronę internetową w wyszukiwarkach.

Poza wiadomymi zaletami pozwalającymi na wypromowanie strony internetowej, platforma pozwala również zarobić na stronie internetowej osobom, które uczestniczą w programie Prolinka, jako wydawcy, tzn. umieszczają linki innych osób na własnych stronach internetowych.

W chwili obecnej platforma posiada w swojej bazie blisko 2350 serwisów www, a z jej usług korzysta prawie 45o firm zawodowo zajmujących się pozycjonowaniem stron.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Prolink - opinie użytkowników:

 1. sprawdza sie jesli ma sie dosc niski budzet, jestem wzglednie zadowolony z efektow

  Odpowiedz
 2. za te cene efekty bardzo bgardzo pozytywne. w normalnym przypadku musiałbym bulnąć jakiejś pseudo agencji pozycjonerskiej a tak moge w pełni kontrolowac budżet i efekty.

  Odpowiedz
 3. Liczyłem na szybsze efekty. jest ok ale czekam az bedzie jeszcze lepiej…

  Odpowiedz
 4. Korzystam i moge powiedziec ze efekty sa. jest ok zwłaszcza za tą cene

  Odpowiedz
 5. Korzystam z ich usług od trzech miesiecy. Jak do tej pory nie było wiekszych problemów. byłoby idealnie gdyby łatwiej mozna było sie dodzwonic na infolinie

  Odpowiedz
 6. wole korzystać z prolink niz firmy pozycjonerskiej. Tu przynajmniej mam wszystko pod kontrolą

  Odpowiedz
  • jakies doswiadczenia z korzystania w 2014?? bo widze ze komentarze dosc stare

   Odpowiedz

Dodaj komentarz