Open Finance – doradcy finansowi. Czy warto zaufać?

[Głosów: 3   Average: 2.7/5]

open financeOpen Finance to firma zajmująca się doradztwem finansowym w Polsce, która powstała w 2004 roku. Przedsiębiorstwo jest członkiem grupy Genin Holding. Firma ma swoje oddziały w całej Polsce, ale także w Irlandii, z którego usług mogą korzystać Polacy żyjący za granicą.  Przedsiębiorstwo jest agentem Noble Securities, który prowadzi działalność maklerską i podlega kontroli Komisji Nadzoru Finansowego. Firma zapewnia, że pracujący u nich doradcy finansowi posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie finansów. Open Finance posiada oddziały w największych miastach w Polsce. Firma ma w swojej bazie oferty z ponad 25 banków.

Z usług firmy mogą skorzystać osoby które chcą zaciągnąć kredyt mieszkaniowy. Doradca pomoże w ustaleniu wysokości rat oraz długości kredytu, w wyborze waluty i oprocentowania oraz w załatwieniu formalności. Ponadto firma świadczy usługi z zakresu konsolidacji kredytu. Poza tym działania przedsiębiorstwa skierowane są do klientów chcących inwestować lub oszczędzać. Firma pomoże w wyborze strategii inwestycyjnej, a także wyborze najlepszego funduszu inwestycyjnego, lokaty, portfeli modelowych, czy też produktu strukturyzowanego oraz przy  stworzeniu własnego planu oszczędnościowego. Open Finance od 2010 roku ma swój oddział internetowy Open online.

Open Finance - opinie klientów:

 1. To może ja się wypowiem. Na doradców firmy open finance namówił mnie znajomy, który z tego co mi móił potrzebował większej pożyczki. Ja z kolei chciałem wziąć kredyt na zaup mieszkania i szczerze powiedziawszy gubiłem się troche w ofercie tych wszystkich firm i banków rozsianych na terenie Polski.Pracownicy firmy dobrali mi najkorzystniejszy ich i moim zdaniem kredyt dzięki czemu realnie zaoszczędziłem sporą sumę pieniędzy. Ja złego słowa o firmie powiedziec nie mogę a po wiecej opinii musić zaglądnąć na fora finansowe.

  Odpowiedz
 2. Ja zdecydowałem się na ich usługi kiedy potrzebowałem kredytu na zakup nieruchomości a ze względu na to, że nie orientowałem się w aktualnej ofercie kredytów hipotecznych fajnie było zwrócić się do kogoś o pomoc w tej sprawie. Mój wybór padł na tą właśnie firmę i jak dotąd nie żałuję bo kredyt, który mi wybrali okazał się naprawdę korzystnym wyborem. Według mnie firma jest w porządku.

  Odpowiedz
 3. sa pomocni kiedy jest sie zielonym, potrafia znaleźć fajna opcje np pożcyzki albo kredytu, gdzie samemu błaziłbyś jak chmura we mgle. są ok

  Odpowiedz
 4. Potrzebuje kredytu na samochód. Na poczatku planowałam sama znaleźć dla ssiebie korzystną opcję ale mąż mnie namówia na skorzystanie z pomocy specjalistów. Czy naprawde wybiorą najlepsza oferte?

  Odpowiedz
 5. Byli bardzo pomocni w wyborze odpoweidniej lokaty. Polecam

  Odpowiedz
 6. Firma jest w porządku ale współpraca z pierwszym doradcą układała mi sie srednio.Zaproponowano mi jednak innego, który wybrał mi odpowiedni kredyt

  Odpowiedz
 7. a jak firma sprawdza sie w przypdku konsolidacji kredytu? moze ktos mi doradzic?

  Odpowiedz
 8. do inga: co do konsolidacji to nie wiem ale w przypadku znalezienia dobrego kredytu to całkiem dobrze sie sprawdzili, dlatego w konsolidacji tez powinni

  Odpowiedz
 9. obecnie czekam na decyzję kredytową, poszedłem do Open Finance, bo trudno samemu ogarnąć całą dokumentację kredytową i porównać oferty w różnych bankach, a tutaj wszystko w jednym, doradca na spotkaniu najpierw wypytał mnie o sytuację finansową, a potem zaproponował kilka rozwiązań,ja polecam jak najbardziej Open Finance

  Odpowiedz
   • Wystarczy poczytać w necie opinie na temat doradców open finanse i łatwo wywnioskować że przedmówcy to podstawione słupy żeby łapać tych naiwnych .
    Sam korzystałem z trzech różnych doradców i wszyscy mają jedno dążenie …wrobić kolejnego klienta . w zagmatwane produkty tak żeby prędko się nie zoriętował i wycofał .
    Działając na szkodę klienta .

    Odpowiedz

Dodaj komentarz