profesor henry vs etutor

[Głosów: 1   Average: 5/5]

Bardzo potrzebuje nauczyć się angielskiego, ale najlepiej online bo mam prace, gdzie nigdy nie wiem kiedy zaczne i kiedy skoncze, dlatego musze się uczyc wtedy, kiedy ja mam na to czas. Jak według was wypadają kursy profesor henry konta etutor? Co będzie lepsze?

Odpowiedzi:

  1. Jak dla mnie na pewno etutor będzie lepszy. Cena to jedno, ale jak się chce nauczyć angielskiego to cena nie zawsze powinn abyc najwazniejsza, na etutorze jest jednak bardzo niska. Nie płacisz za pojedynczy kurs, ale za dostep do strony internetowej co jest wygodne. Kursy są w miarę dobrze przygotowane widać, ze przez fachowców.

    Odpowiedz
  2. Noe nie róbym z tego od razu och i ach, ale etutor na pewno jest lepszy. Ja się trochę zawiodłem bo chciałem nauczyć się czegoś na wyższym poziomie, ale niestety tam dalej te kursy już mnie dużo nie dały. Początkujący podobno bardzo sobie chwalą.

    Odpowiedz
  3. No nie wiem jak z tym wysokim poziomem, ale korzystałem z biznesowego angielskiego na etutorze i na pewno mogę to polecić. Profesor henry był mi odradzany przez znajomych którzy korzystali. Z etutorem uczyło się w miarę przyhemnie.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz