Expander – czy warto zaufać specjalistom z firmy?

[Głosów:1    Średnia:5/5]

Expander zajmuje się doradztwem finansowym. Na polskim rynku prowadzi działalność od trzynastu lat. Początkowo miał to być serwis pośredniczący w sprzedaży produktów finansowych. Nie wzbudził jednak większego zainteresowania Polaków i firma zmieniła swój profil na doradztwo finansowe.

Fragment strony głównej Expander. Źródło: http://expander.pl

Firma ma swoją siedzibę w Warszawie, tam też powstał pierwszy oddział przedsiębiorstwa. Od 2003 roku właścicielem całości udziałów została firma GE Investments. Cztery lata później 60 % udziałów kupiła Innova Capital. W 2010 roku fundusz kupił kolejne udziały i obecnie posiada 100% udziałów.

Expander oferuje swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom. Osoby indywidualne mogą skorzystać z kredytów, produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i ubezpieczeń. W przypadku kredytów i pożyczek w ofercie Expander ma siedem opcji.

Pierwsza możliwość to kredyt mieszkaniowy. Expander umożliwia porównanie ofert 26 banków. Kredyt można przeznaczyć na zakup mieszkania, budowę domu, remont lub wykończenie. Druga opcja kredytowa to kredyt refinansowany. Nie trzeba mieć własnego wkładu finansowego.

Do wyboru jest kilka walut. Trzecia opcja to kredyt oszczędnościowy, który łączy w sobie kredyt hipoteczny oraz plan oszczędnościowy. Ponadto w ofercie jest również pożyczka konsumpcyjna na dowolny cel oraz kredyt konsolidacyjny, czyli połączenie kilku kredytów w jeden lub na spłacenie innych zobowiązań.

Expander oferuje swoim klientom również usługi z zakresu inwestowania min. plany oszczędnościowe, fundusze inwestycyjne, produkty strukturyzowane i lokaty.

Expander - opinie użytkowników:

 1. Czy jest tutaj ktoś korzystający z expandera? Poszukuję opinii ludzi, którzy naprawdę mieli z nimi styczność bo te komentarze w necie to są beznadziejne według mnie…Powiedzcie mi czy się opłaca ich do nich żeby dobrali dobry kredyt mieszkaniowy?

  Odpowiedz
  • Jeśli chodzi o kredyty na mieszkanie to według mnie w ogóle opłaca się iść do dodardcy finansowego bo to zobowiązanie na lata. Ja akurat właśnie też skorzystałem z expandera i jestem w sumie zadowolony.

   Odpowiedz
   • W moim przypadku ten doradca według mnie był średnio kumaty, ale musze przyznać, ze robią porównanie z wielu banków i tutaj duży plus. Wydaje mi się, ze warto ość do nich.

    Odpowiedz
    • Co sądzicie o expanderze jeśli chodzi o produkty oszczędnościowe. To nie jest jakieś oszustwo bo w necie jest pełno porównań i nie wiem już sam czy warto iść do nich…Dajcie znać co o nich myślicie bo już sam nie wiem…

     Odpowiedz
 2. Co sądzicie o expanderze jeśli chodzi o produkty oszczędnościowe. To nie jest jakieś oszustwo bo w necie jest pełno porównań i nie wiem już sam czy warto iść do nich…Dajcie znać co o nich myślicie bo już sam nie wiem…

  Odpowiedz
 3. Nie no czemu oszustwo? Nie wydaje mi się, zwykli doradcy finansowi i tyle. Sam u nich byłem po porównanie lokt i według mnie mają tego dużo i dobrze doradzają, jak dla mnie warto.

  Odpowiedz
 4. Jak się znasz to możesz nie iść, ale jak nie masz pojęcia o finansach to według mnie expander jest dość pomocny.

  Odpowiedz
 5. Czy się opłaca iść do nich po dobranie kredytu gotówkowego czy raczej oni to takie na większą skalę>?

  Odpowiedz
  • Tak, śmiało możesz iść po kredyt gotówkowy też zajmują się sprawami “mniejszego kalibru”

   Odpowiedz

Dodaj komentarz