dHosting.pl – czy opłaca się powierzyć im swoje strony www? Wasze opinie

14 lat obecności na rynku usług hostingowych to naprawdę szmat czasu i takim właśnie doświadczeniem może pochwalić się firma dHosting.pl, która od pewnego czasu oferuje na rynku innowacyjne rozwiązanie hostingowe, dające tak naprawdę wolność związaną z tworzeniem i późniejszym zarządzaniem stronami internetowymi, niezależnie od ich charakteru.

Co wiemy o firmie?

Firma przez lata skupiała się nie tylko na sprzedaży samych domen internetowych w konkurencyjnych cenach, ale także oferowała różne pakiety hostingowe, które oferowały wiele możliwości dopasowania do danych potrzeb, a więc oferta dostępna była zarówno dla amatorów, którzy często hobbistycznie prowadzą różne serwisy internetowe, ale także i dla profesjonalistów szukających wydajnych i naprawdę dobrze konfigurowalnych rozwiązań.

Obecnie wszystkie stare pakiety zostały połączone w jedną usługę, która ma zapewnić wolność hostingową każdemu, niezależnie od potrzeb.

Nowoczesne oferta elastycznego web hostingu

Usługa elastycznego hostingu www, oferowanego przez firmę dHosting.pl, to na pewno innowacyjne rozwiązanie na naszym rynku, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Wykupując pakiet hostingowy otrzymujemy pewien standardowy zakres zasobów naszego pakietu, który w tym przypadku jest o wiele większy niż w drogich kontach konkurencji, a więc mamy aż 1GB pamięci RAM, 50GB przestrzeni dyskowej oraz procesor o wydajności 1GHz.

Elastyczny Web Hosting – najnowsza oferta dHosting.pl. Źródło: http://dhosting.pl

Cały pakiet oparty jest o chmurę obliczeniową i tutaj właśnie kryje się tajemnica jego funkcjonowania, gdzie hosting niejako skaluje się do aktualnych potrzeb, a więc mocy obliczeniowej potrzebnej do sprawnego działania serwisu www.

Przestępna oferta cenowa za domeny i hosting

Parametry sprzętowe oferty Elastyczny Web Hosting. Źródło: http://dhosting.pl

Oferta elastycznego hostingu jest niezwykle ciekawa, gdyż dHosting.pl oferuje nam dostęp do podstawowego konta za 200zł netto rocznie.

Jeśli jednak tylko nasz serwis będzie wymagał dodatkowej mocy obliczeniowej to hosting automatycznie będzie skalował swoją wydajność do aktualnych potrzeb, a my rozliczani będziemy za wykorzystywanie dodatkowych zasobów poprzez naprawdę niskie stawki godzinowe.

Firma oprócz tego oferuje oczywiście możliwość rejestracji wszystkich najpopularniejszych domen na przystępnych warunkach i w wyjątkowo konkurencyjnych cenach.

Wysoki uptime gwarantowany

Istotne tutaj jest to, że oparcie serwerów o chmury obliczeniowe sprawia, iż praktycznie nie istnieje ryzyko utraty połączenie z serwerem w przypadku jego awarii. Korzystając z tego pakietu hostingowego zyskujemy więc nie tylko wysoką wydajność i jej skalowanie, ale także naprawdę wysoki uptime, który oscyluje tuż przy granicy 99%.

Szereg wartościowych usług dodatkowych

W ramach usług dodatkowych, oferowanych przez dHosting.pl, możemy liczyć przede wszystkim na profesjonalne certyfikaty SSL w przystępnych cenach.

Ciekawą usługą jest tutaj analiza zasobów potrzebnych dla naszego serwisu internetowego. Dzięki usłudze możemy dokonać symulacji zużycia zasobów i tym samym łatwo oszacować przybliżone koszty za korzystanie z elastycznego web hostingu.

Darmowe testowanie hostingu – ciekawe promocje

Darmowy test hostingu? Oczywiście!

Firma, w ramach ciekawej promocji, oferuje dodatkowo możliwość testowania swojej usługi hostingowej aż przez 14 dni bez żadnych opłat i zobowiązań. Jest to idealne rozwiązanie, które sprawia, że nie kupujemy przysłowiowego kota w worku.

Podsumowując …

Usługa elastycznego hostingu wbrew pozorom jest stosunkowo tania i może sprawdzić się zarówno w przypadku amatorskich serwisów internetowych, jak i ogromnych portali.

Mniejsze zapotrzebowanie na zasoby oznacza bowiem płacenie naprawdę niskiego, rocznego abonamentu, a w razie większych potrzeb rozliczanie następuje tylko za faktycznie wykorzystane zasoby w danym okresie czasu.

Linki zewnętrzne:

Click to rate this post!
[Total: 121 Average: 4.7]

Dhosting - opinie z forum:

 1. Czy ktoś korzysta z usług dhosting i może polecić?

 2. musze szczerze przyznać, ze jestem zaskoczony jakością hostingu, wziąłem na poróbe bo tanio, ale nie byłem przyekomany bo nigdy o firmie nie slyszalem, hostingi trzymają poziom i mysle e warto.

 3. Jak moja strona zaczeła się masakrycznie rozrastać to niesetty hosting przestał wyrabiać, ale dla małych i średnich stron uważam, ze fajne rozwiązanie bo tanie i profesjonalne.

 4. DHosting – rabat 10% taniej

 5. Ta obsługa klienta działa mozolnie, placi się jednak niewiele to nie narzekam, sklep stoi tam, działa, ludzie nie narzekają, wiecchyba godne polecenia.

 6. zajebisty jest ten hosting, może czasem troszkę przymuli, ale jak się widzi rachunek to można o wszystkim zapomnieć.

 7. Od godziny dhosting nie działa. Padło wszystko, slep, poczta, dpanel. Ciekawe jakie przyniesie strat sklep przy tym przestoju:( Niezbyt 🙁

 8. bardzo dobry hosting, teraz z nowa oferta i za 2 stówki dostajemy naprawde dobry procek, duzo ramu – jak dla mnie nie ma juz sensu kupować dedyka albo vpsa

 9. Ja polecam, duża strona, która prowadzę oszczędza w sumie na zmianie hostingu kilkaset złotych miesięcznie. To dla mnie super sprawa, koszt prawie 600 zł/mc zamieniłem na niecałe 200 zł przy ciągłym rozwoju. Spoczko ludzie, podoba mi się ich podejście. 🙂

  1. Pierdu, pierdu. Podaje konkretne dane, a nie lejesz wodę za pieniądze

 10. Dzięki za artykuł pomógł mi podjąć decyzję, korzystam z ich oferty od niedawna, więc nie chcę słodzić, skonfigurowałem sobie Redis, aby przyspieszyć działanie swojej stronki z zdjęciami z wesel i działa to znakomicie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.