Stardsl.pl – internet satelitarny. Czy warto zamówić?

star dsl

StarDSL to firma oferująca szerokopasmowy i satelitarny Internet, z którego można korzystać w krajach europejskich. jest to alternatywna opcja naziemnego Internetu. Sygnał dostarcza satelita KA-SAT a połączenia opierają się w całości na energii słonecznej. Technologia StarDSL powstała w wyniku współpracy z Europejską Agencją Kosmiczną. Satelitarny Internet nie jest uzależniony od zasięgu sieci i linii telefonicznych. StarDSL ma w swojej ofercie usługi o różnej prędkości do wyboru.  Można skorzystać z Taryf Classic lub z nowych Taryf.

Prędkość pobierania wynosi do 10240 kbit/s, a wysyłania do 4096 kbit/s. Modem satelitarny nie wymaga dodatkowego oprogramowania i specjalnych wymogów sprzętowych. Może być używane, jako łącze bezprzewodowe a sygnał można dzielić po wcześniejszym zainstalowaniu routera. Czas trwania umowy zależy od wybranej taryfy. Usługę zamawia się poprzez uzupełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej firmy. Istnieje możliwość z korzystania z opcji freezone za odpowiednią opłatą, czyli można zrezygnować w każdej chwili z umowy. Antenę zakłada osoba od montażu z firmy instalacyjnej, aby uzyskać jak najlepsze ustawienie w kierunku satelity.

Firma na swojej stronie oferuje Kalkulator Transferu i Taryfy, który ułatwia podjęcie decyzji klientowi, jaką wybrać. Kalkulator po uzyskaniu kilku informacji od użytkownika dopasowuje ofertę do Jego preferencji.

StarDSL - opinie klientów:

 1. zamówiłem skuszony wieliimi mozliwosciami. Fakt, zę cena nie powala, ale póki co jestem zadowlony. zobaczymy jak bedzie dalej

  Odpowiedz
 2. może ktos jeszcze sie wypoweidzec kto go ma? Planuje skorzystac z ich usług tylko chce sie upewnic czy warto bo tani nie jest

  Odpowiedz
  • Mam internet od firmy star DSL od 3 lat. Nigdy nie było super. Choć mamy pakiet biznesowy starcza na 3/4 miesiąca, potem mega zwalnia. Ostatnio jednak przegięli, w sierpniu wysłali 2 fa lipcowe, zapłaciliśmy jedną, a potem cisza , zero faktur , zero odpowiedzi na nasze mail’e. 1 października wyłączyli internet, po wielu próbach kontaktu udało nam sie uzyskać info, że mamy zaległość , zapłaciliśmy , nawet jedną fa do przodu i nic , internetu nie mamy do dziś , nie odpowiadają na mail’e, nie ma możliwości dodzwonienia sie na infolinię. Ostrzegam przed tą firmą.

   Odpowiedz
   • Tez chciałam ostrzc przed firma STAR DSL. U mnie podobna sytuacja . od sierpnia zawiesili usługi . Mimo braku swiadczenia usług przesylaja faktury i wezwania do zapłaty .

    Odpowiedz
    • Niestety nam też internet mocno zwolnił, a od dziś przestał działać. Na maile nie odpowiadają , nie sposób się dodzwonić . Od 3 miesięcy „jakoś” szybko zużywamy przyznane nam GB w ramach umowy. Nie podają wykorzystanych jednostek pomimo kierowanych próśb. Strona, która miała rzekomo informować o bieżącym zużyciu od kilku miesięcy nie działa.
     Może ktoś wie co dzieje się w tej Firmie – może bankrutuje??? i jeszcze na koniec swojej działalności wyciąga pieniądze od klientów w niekoniecznie uczciwy sposób.

     Odpowiedz
 3. ja mam od trzech miesiecy i jestem zadowolony. Fakt tani nie jest ale wart swojje ceny.

  Odpowiedz
 4. Mam od nich internet od kilku miesiecy. działa całkiem dobrze lecz niestety jak chyba w każdym zdarzają się kilkuminutowe przerwy. Na szczescie dłuższych przerw do tej pory nie było

  Odpowiedz
 5. a mozecie doradzic ktorą taryfe wybrac? nie bardzo wiem na która sie zdecydowac…

  Odpowiedz
 6. do marta: To zalezy jak szybki cchesz miec internet, ile skłonna jestes za niego zapłacić itd. Najlepiej porozmawiaj z kims z firmy. Oni Ci powinni doradzić.Ja mam pro

  Odpowiedz
 7. Pięć lat temu byłem zmuszony do korzystania z internetu satelitarnego.. Bardzo szybko zwalnial bardzo był wrażliwy na zachmurzenie.. Po zakończeniu umowy szybko zrezygnowałem z usług tej firmy. Dałem osobiście sprzęt w ich siedzibę za pokwitowaniem i Bogu dzieki. Po ponad 2 latach zarzadali ponownie sprzętu lub jego zakup. Telefony i meile nie odpowiadają.
  Dystybutor sprzetu który im go dostarcza twierdzi że też nie ma z nimi kontaktu i uważa że firma ta zwija intetes ale jeszcze próbuje naciągnąć trochę ludzi.
  Kategorycznie nie polecam tej firmy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz