Seolight – program do półautomatycznego katalogowania stron. Czy warto zakupić?

seolight

Seolight jest programem przeznaczonym do półautomatycznego katalogowania stron www w najpopularniejszych w Polsce skryptach. Jedną z największych zalet programu jest wygodna obsługa i prostota, a także ogromna baza darmowych i płatnych katalogach (stron i artykułów), która aktualizowana jest na bieżąco przez autorów programu. W razie potrzeby możliwe jest załadowanie własnej bazy katalogów.

Program jest jednym z najbardziej uznanych na rynku. Informacje o nim znaleźć można na wielu poczytnych blogach o tematyce pozycjonowania i optymalizacji stron www.

Seolight - opinie:

 1. niska cena i spore ułatwienie przy katalogowaniu jak dla mnie, opyla sie

  Odpowiedz
 2. znacząco ułatwia i przyspiesza katalogowanie i preclowanie, prosty w obsłudze, niska cena – czego chcieć wiecej?

  Odpowiedz
 3. Planuje zakupic program ale mam wątpliwosci. Czy napewno jest skuteczny no i czy przydatny dla osoby mało znającej sie na pozycjonowaniu?

  Odpowiedz
 4. Program bardzo przydatny no i cenowo ok. Można polecić.

  Odpowiedz
 5. mam ten program od kilku miesiecy. Sprawdza sie całkiem dobrze. minus za to ze czasami jendak sie zacina. Poza tym w porządku.

  Odpowiedz
 6. za tą cene moim zdaniem warto kpic ten program. Jak dla mnie bardzo przydatny przy katalogowaniu

  Odpowiedz
 7. A czy jest szansa że szybko naucze sie go obsługiwac;p? Musze przyznac, ze dopiero zaczynam przygode z tym wszystkim…

  Odpowiedz
  • Od dłuższego czasu posiadam własną stronę internetową, ale długo nie wiedziałam czemu jestem na ostatnich stronach w google. Postanowiłam oddać ją w ręce firmy, które zajmowała się jej pozycjonowaniem (tak nazwała swoją usługę:) ). Od tej pory zaczęłam czytać o tym ‚zjawisku’. Natrafiłam wtedy na program SeoLight. Wiem, że jest jeszcze kilka programów, ale wybrałam właśnie ten. Dlaczego?
   Nic na początku nie wiedziałam o pozycjonowaniu i postanowiłam zadzwonić do firmy Complay. Pan, który ze mną rozmawiał (a po pierwszym telefonie wykonałam ich jeszcze ze 100:) ) wykazał się dużą cierpliwością do kobiety-laika i życzliwie przekazał mi swoją wiedzę na temat katalogowania. Krok po kroku wyjaśnij obsługę programu i ze spokojem odsyłał do filmów instruktażowych i innych źródeł. Obsługa w firmie jest bardzo sympatyczna:)
   Obecnie nadal używam program SeoLight. Uważam, że jest on bardzo prosty w obsłudze (nawet dla mnie). Dlatego gorąco polecam program!!!

   Odpowiedz
   • a oplaca sie go kupic w 2014?? jakies nowe altualizacje?

    Odpowiedz
    • Program jest wciąż aktualizowany. Oczywiście nadal korzystam;)

     Odpowiedz

Dodaj komentarz